Księga gości i rekomendacje

Odwiedzając moją stronę nie zapomnij pozostawić po sobie śladu w postaci stosownego wpisu.


Fabian Tęcza

2024-04-29
17:33:31
Swietnie przygotował mnie to matury + nie mam już problemu z porozumiewaniem sie za granicą. Bardzo przyjazna atmosfera oraz profesjonalne podejscie do ucznia. Bardzo polecam!!!

Paulina Wojcieszek

2023-06-05
16:01:49
Zdecydowanie polecam!
Lekcje prowadzone bardzo fajnie, ciekawie.
Atmosfera jest miła o ciepła, a moje zdolności językowe zdecydowanie się poprawiły. Lekcje prowadzone bardzo ciekawie.

Magda  Sygocka

2021-09-12
20:00:59
Mój syn uczy się u Pana od dwóch lat. Pan Arkadiusz Jest profesjonalistą. Dokłada wszelkich starań, aby przybliżyć trudne kwestie. Syn jest zawsze zadowolony z zajęć, nie ma kłopotów z nauką języka angielskiego. Myślę, że to Pana zasługa. Na lekcjach jest zawsze miła atmosfera, Pan odznacza się wysoką kulturą co sprzyja nauce.

Joanna Mierzejewska

2020-06-25
19:53:08
Mój syn uczy się od roku u Pana Ośki i jest bardzo zadowolony. Lubi lekcje i zrobił ogromne postępy. Ja sama widzę, jak szeroki ma zasób słów i jak ładnie mówi. Oczywiście od września wracamy do Pana Ośki, bo jest bardzo skuteczny, a do tego sympatyczny. Szczerze polecam wszystkim lekcje u Pana Ośki.

Oliwia Wójcik

2019-09-05
19:26:03
Zdecydowanie polecam!!!
Lekcje prowadzone bardzo fajnie, ciekawie.
Moje umiejętności językowe znacznie się poprawiły. Lekcje mijają tak szybko, a nie chce się z nich wychodzić. W tym roku oczywiście kontynuuje moje lekcje z Panem Ośką. Myślę,że nasza współpraca będzie trwała wiele lat. :)

Agata Miklińska

2019-08-20
13:12:36
Z całego serca polecam zajęcia języka angielskiego. Atmosfera miła, ciepła. Lekcje prowadzone są profesjonalnie, chodzenie to sama przyjemność. Efekty po około 4 letniej nauce ogromne i zadowalające.

Sylwia Kędzierska

2019-08-05
13:41:02
Z całą odpowiedzialnością mogę polecić Arka jako nauczyciela języka angielskiego, gdyż jest on osobą pełną pasji i zaangażowania. To profesjonalista w każdym względzie. Ma ogromną wiedzę oraz umiejętność jej przekazywania. Bardzo się cieszę że trafiłam właśnie na niego i polecam każdemu kto chce podnieść swoje umiejętności językowe.

Michał Lenard

2019-06-26
20:43:07
Kolejny rok nauki języka angielskiego pod bacznym okiem mojego Mistrza Arka Ośki zakończony sukcesem. Jestem bardzo zadowolony ze sposobu prowadzenia lekcji, ponieważ zależy mi na rozmowie i porozumiewaniu się. Efekty odczuwam podczas moich wyjazdów za granicę. Bez problemu nawiązuję kontakty z ludźmi z różnych stron świata, pod warunkiem, że też mówią po angielsku. Polecam lekcje u Arka z czystym sumieniem.

Aldona Janaszek

2019-06-26
06:35:35
Jako uczestniczka zajęć języka angielskiego mogę śmiało polecić profesjonalne lekcje u Arka. 100 % zaangażowania, profesjonalizmu, jak również przyjazną atmosferę w czasie zajęć.

Daniel Jastrzębski

2019-06-25
22:23:39
Podjęcie wyzwania jakim jest nauka języka angielskiego w wieku ponad 40 lat wydawałoby się nie jest proste!
Dzięki Arkadiuszowi to wyzwanie stało się przyjemne, łatwe a nawet wciągające!

Zajęcia prowadzone są ciekawie z dużym urozmaiceniem, odpowiednio dopasowane do posiadanej wiedzy nauczanego. Punktualność, umiejętność przekazania zawiłości języka angielskiego, dokładne przygotowanie do każdej lekcji to mocne atuty Arkadiusza.

Zajęcia prowadzone są zawsze w bardzo miłej atmosferze. Moje zainteresowana związane z podróżowaniem dzięki tym spotkaniom nabrały innego wymiaru.

Wszystkim zainteresowanym gorąco polecam lekcje pod tym adresem.

Krystian Giedyk

2019-06-25
15:05:12
Fachowa pomoc w języku angielskim, jak również miał atmosfera na zajęciach . Polecam:)

Paweł Pachocki

2018-03-01
14:24:10
Nigdy nie lubiłem uczyć się języków. Było to dla mnie raczej takim szkolnym obowiązkiem. Brakowało w młodych latach świadomości o tym jak ważną rolę będzie odgrywał angielski w dorosłym życiu. Arek zdecydowanie rozumie ten problem i potrafi takiego niechętnego jak ja ucznia podejść podstępem! I to do tego stopnia, aby sam się językiem zaciekawił. Za to jestem mu najbardziej wdzięczny. Sprawił, że szczerze podczas lekcji byłem zaciekawiony językiem angielskim. To podejście przenosi na zupełnie inne tory proces przyswajania wiedzy. I nawet teraz gdy już na lekcje nie uczęszczam to potrafię uczyć się sam z tym samym zaciekawieniem.

Dodam też, że Arkadiusz jest w mojej opinii pasjonatem swojej profesji. W przeciwnym razie nie byłby tak zaciekawiony zaawansowanym słownictwem technicznym, które występuje tylko w środowiskach branżowych a, które przyszło mu czasem z mojej prośby tłumaczyć.

Był nawet zainteresowany tym jak działają procesy technologiczne w elektrowni co sprawiało, że ja jako inżynier z wielką chęcią chciałem wszystko opowiadać i tłumaczyć. Jednak tylko w języku angielskim :) Zmuszało mnie to zatem do bardzo intensywnej pracy nad poprawnością wypowiedzi i w przypadku błędów Arek mnie poprawiał a ja musiałem powtarzać aż nie powiem poprawnie.

Prace domowe prawie przed każdą lekcją. Zawsze sprawdzane przez Arkadiusza bardzo skrupulatnie.

Arkadiusz Ośka to nauczyciel, który faktycznie potrafi uczyć a lekcje pod jego przewodnictwem przynoszą zauważalne efekty z tygodnia na tydzień.

Polecam wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy myślą, że na naukę dla nich już jest za późno.


Agata Pluta

2017-12-12
01:59:53
Parę lat temu uczyłam się w szkole u pana Arkadiuszka Ośki od podstaw, w tej chwili studiuję na kierunku językowym ściśle związanym z językiem angielskim :). Zajęcia przynoszą efekty i wszystko tłumaczone jest przejrzyście, wymagane jest przygotowanie od ucznia, co powinno wpłynąć na mniej zdyscyplinowanych uczniów. Polecam :)

Jacek Tęcza

2017-04-15
19:30:12
ja i moje super dzieciaki mamy przyjemność uczenia się w szkole Arka; porównując do innych szkół mamy bardzo pozytywne zdanie; największym plusem jest to czego najbardziej nie lubimy; na każdą lekcję musimy być przygotowani:) co przynosi szybkie efekty; przyznaje, jestem zaskoczony bo dzieciaki nigdy nie próbowały wagarować i zawsze z uśmiechem chodzą na lekcje a w szkole same 6stki:)

Izabela M

2017-01-01
23:29:10
Kiedys jako mloda dziewczyna mialam przyjemnosc nauki u Pana Arka. Dzieki temu oczywiscie zdalam nie jedna klasowke oraz mature. Potem przez okolo 10 lat w ogole nie uzywalam angielskiego. I kiedy znalazlam sie w sytuacji, ze musialam poslugiwac sie tym jezykiem okazalo sie, ze potrafie! A to zasluga wlasnie Pana Arka. Dziekuje!

Sylwia Kuśmierczyk

2016-09-27
19:56:30
Serdecznie polecam Państwu naukę u Pana Arkadiusza Ośki. Dzięki systematycznym lekcjom i wspaniałym umiejętnościom dydaktycznym Pana Arkadiusza odniosłam ogromny sukces.
Ze strony Pana Arkadiusza pełny profesjonalizm i zaangażowanie. Lekcje są ciekawe i bardzo miła atmosfera.

Pan Arkadiusz Ośka to najlepszy nauczyciel języka angielskiego jakiego znam.

Wiktoria Kowalczyk

2016-06-17
19:20:16
bardzo fajnie są lekcje u pana arka. Dzięki niemu dostaję bardzo dobre oceny z j.angielskiego. Bardzo serdecznie go polecam!

Wojtek M

2015-10-15
12:45:35
Już ładnych parę lat minęło od kąd u Arka lekcje brałem ale co się "naumiałem" to nie zapomniałem. Arek ciekawie lekcje prowadził i po czasie mogę powiedzieć, że dużo sie u Arka nauczyłem. Polecam!

Maciej S

2015-09-12
12:36:58
W 100% polecam lekcje u pana Arkadiusza. Pełen profesjonalizm, zaangażowanie, oraz doskonałe umiejętności dydaktyczne.

Kamil Pluta

2015-08-28
15:23:29
Goraco polecam p. Arkadiusza jako nauczyciala angielskiego. Uczesczalem do niego na lekcje wiele lat i wspominam je bardzo dobrze. Nie tylko bardzo podnioslem swoj poziom jezykowy ale rowniez same lekcje byly czysta przemnoscia. Pan Arkadiusz zawszy byl swietnie przygotowany do zajec, bardzo cierpliwy w wyjasnianiu zawilosci jezyka angielskiego, jak rowniez same lekcje byly bardzo ciekawe i urozmaicone. Obecnie mieszkam za granica i angielskim posluguje sie na co dzien i wiem, ze lekcje z p. Arkadiuszem swietnie mnie do tego przygotowaly.

Dominik Sztobryn

2015-08-27
22:37:24
Gorąco polecam lekcje angielskiego u Pana Arkadiusza. W liceum chodziłem na lekcje przez trzy lata i bez problemu zdałem egzamin maturalny na poziomie rozszerzonym. Bez wątpienia Arkadiusz Ośka jest najlepszym nauczycielem j.angielskiego w Kozienicach.

Seweryn Figurski

2015-08-27
06:01:43
Wyjątkowy nauczyciel, lekcje u niego to przyjemność. Człowiek o wysokiej kulturze, miły i sympatyczny. Posiada wszystkie kompetencje do wykonywania tak trudnej pracy jaką jest nauczanie języka obcego. Z całym przekonaniem rekomenduje tego Pana.

justyna M

2014-12-15
09:08:04
Nauczyciel jakich mało ;)
Świetnie naucza, grupy nie liczą duzo osób, co pomaga w braniu czynnego udziału w zajęciach.
Mila atmosfera.
Szkoła jakich mało.
Polecam ;)

Klaudyna Mazur

2014-06-12
21:46:13
Świetna, profesjonalna szkoła, a nauke i czas tam spędzony wspominam do dziś :) Widzę że jestem kolejną osobą która Pan Arek zaraził swoją pasją do angielskiego a dzięki zajęciom dostałam się na wymarzone studia - Bardzo polecam wszystkim!

Aleksandra Kogut

2014-05-09
14:06:52
Zajęcia prowadzone przez Pana Arka wspominam bardzo dobrze, zawsze prowadzone były profesjonalnie i na bardzo wysokim poziomie w miłej atmosferze. Mogę szczerze napisać ze tylko dzięki tym zajęciom zdałam maturę podstawową z dużą ilością punktów, inni nauczyciele od angielskiego powinni brać przykład od Pana Arka jak należy prowadzić zajęcia :)

Karolina Domeradzka

2014-04-27
21:23:10
Witam, muszę stwierdzić że nie zawsze byłam pilną uczennicą, jednak kiedy zrozumiałam jak wielką wagę ma nauka języków zmieniłam swoje podejście. Na dodatek miałam okazję chodzić na Pana zajęcia co jeszcze bardziej mnie uskrzydliło a później utwierdziło w wyborze kierunku studiów.(filogia angielska:)).Dzięki wskazówkom i pełnemu profesjonalizmowi bardzo dobrze wspominam naukę u Pana! Jeszcze raz dziękuję i polecam.Dobra znajomość języków to przyszłość :))

Iwona Piskor
www.facebook.com/iwona.piskor
2014-04-25
12:02:13
Bardzo miło wspominam lekcje, które były bardzo profesjonalne. Zawsze podziwiałam ogromną wiedzę językową mojego nauczyciela.
Zostałam zmotywowana do nauki tego języka, a aktualnie pracuję nad moim "Business English", który jest niezbędny w podbijaniu świata:)

Agnieszka Dymińska

2014-04-24
14:41:46
Jestem jedną z pierwszych uczennic Pana Arka. Zajęcia wspominam bardzo dobrze. Pan Arek zawsze świetnie był przygotowany, materiały były dostosowane do moich indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Pomimo tego, że minęło strasznie dużo czasu od zakończenia nauki u Pana Arka to ze zdobytej wiedzy korzystam do dzisiaj:) Szczerze i gorąco polecam .

Komentarz:
Dziękuję za miłe słowa. Aga, Ty byłaś dosłownie moją pierwszą uczennicą w Kozienicach. Takich uczniów jak Ty to nigdy się nie zapomina ;-)

Angelika Zielona

2014-04-24
12:23:59
Trzy lata owocnych zajęć, które pamiętam do dziś. Matura zdana idealnie, także polecam! :)

Komentarz:
Oczywiście matura na poziomie rozszerzonym w Twoim przypadku tylko wchodziła w rachubę ;-)

Milena Strzelczyk

2014-04-24
10:45:02
Zajęcia prowadzone na wysokim poziomie w bardzo milej atmosferze przez co wspominać będę je latami :)
Serdecznie polecam !:)

Paulina Tęcza

2014-04-13
23:59:48
gratuluję profesjonalnie zrobionej strony:) lekcje wspominam bardzo milo i przyjemne i nie mogę uwierzyć, że od tamtego czasu minęło już tyle lat:) pozdrawiam.

Maksymilian Smolarczyk

2013-12-06
17:02:55
Hehe widze że ten wpis jest pierwszy w tym roku. Mam nadzieje że będzie ich jeszcze więcej :D. Pozdrawiam.
PS
Brat także.

Komentarz:
Ja też mam taką nadzieję ;-) Muszę chyba przypomnieć niektórym o istnieniu tej księgi ;-)

Monika Kutyła

2012-10-11
20:15:32
Witam :) stronka rzeczywiście rewelacja tak jak i zajęcia, które wspominam bardzo miło:)) PS matura zdana bardzo dobrze :)Pozdrawiam!

Klaudia Szulc

2011-10-03
16:58:09
Pana stronka jest rewelacyjna - wakacyjna :D


Lucky Star

2011-05-27
17:57:59
Profesjonalna i przyciągająca uwagę strona. Naprawdę warto uczyć się angielskiego,bo dzięki temu językowi życie staje się prostsze i bardziej fascynujące. Dzisiejsza wizyta Prezydenta Stanów Zjednoczonych jest na to najlepszym dowodem :-)

Kacper Jabłoński

2010-01-13
15:43:08
you

Komentarz:
Zdaje się, że chciałeś napisać yo :-) Is that right?

Marcin 

2009-09-16
18:52:33


Milena Pawlińska

2009-03-16
15:04:26
Napisał pan własna stronę! W sumie nie powinno mnie to dziwić,bo zawsze lubił się pan rozwijać :)
Słowa mądrości są cudne!
Miło było choć w taki sposób przypomnieć sobie wyjątkową atmosfrę lekcji u pana. To było naprawdę niezapomniane doświadczenie i wiedza,z której do tej pory korzystam. Jest pan świetnym nauczycielem!
Pozdrawiam serdecznie :)

Komentarz:
Co za niespodzianka w postaci tak miłego wpisu :-) Możesz być pewna, że w mojej pamięci zapisałaś się również bardzo pozytywnie. Jestem głęboko przekonany, że wkrótce zostaniesz fantastyczną lekarką. Życzę dalszych sukcesów :-)

Dominik 

2008-03-20
16:43:22
Fajna stronka :-) ale za dużo do czytania!!! ... mam dla ciebie radę Arek. Weś to napisz krótko i treściwie!!!!!

Komentarz:
No wiesz drogi kuzynie, może i niektóre teksty nie są dostosowane do poziomu pierwszej gimnazjum. Polecałbym w zamian filmik z blogu z tańczącym psem i hipciem :P

Aśka 

2008-03-18
22:21:22
Fajna strona:)Polecam innym lekcje u Pana sama jestem bardzo zadowolona z nich. Pozdrawiam

Komentarz:
A dziękuję :-) Domyślam się, że jesteś tą Aśką N. Proszę o korektę jeśli się mylę :-) Również pozdrawiam :D

Izabela  Ł

2008-02-27
19:36:28
Stronka super :D

Tak jak i lekcje u Ciebie...
Zawsze będę miło wspominać naukę angielskiego pod twoim okiem :D

Pozdrawiam i życzę dużo zdolnych i żądnych wiedzy uczniów :D

Komentarz:
No co za miła niespodzianka :-) Chociaż nie należałaś do tych grzecznych i nieprzysparzających problemów nauczycielowi uczennic :-), to też miło wspominam tamte lekcje. Pozdrawiam serdecznie.

Monika P

2008-01-24
22:13:34
Strona naprawdę ładna i sympatyczna, na pewno dużo pracy musiał Pan poświęcić na nią ;) Pozdrawiam ;D

Eliza 

2008-01-16
15:25:42
Ładna stronka tylko jest jedna mała wada. Za dużo zegarów, piachu i białego. Pozdrowionka :)

Parycja 

2008-01-16
15:21:16
Bardzo ładna strona ciekawe zdjęcia i filmiki, oraz kolor zielony i biały. To chyba pana ulubione kolory?!

Komentarz:
Do tworzenia strony użyłem kreatora z szablonami, ale na pewno włożyłem sporo pracy, żeby to wszystko miało jakiś wygląd.Cieszę się, że Ci się podoba -:)

Beata 

2008-01-08
19:33:03
Oceniam stronę w skali 10/10 , podziwiam to , iż zrobiłeś swój własny baner.Profesionalna strona.

Izyda Bach-Żelewska
www.akita.pl
2007-12-30
15:22:11
Pozdrawiam właściciela Meko i sama Mekusię :-)

Komentarz:
Dziękuję uprzejmie za pierwszy wpis! Także w imieniu Meko :)